„110 lat minęło”

Dzisiaj 8 października powitał nas piękny słoneczny i wyjątkowy dzień. Spotkaliśmy się w murach naszej „staruszki szkoły” by świętować Jej 110 rocznicę urodzin. Z tej okazji zaprezentowano przedstawienie pt. „Szkoła wczoraj i dziś”. Nasi szkolni aktorzy zaprezentowali szkołę jaka była za czasów pradziadków i obecnie. Nie zabrakło również elementów patriotycznych przypominających powstania i ich bohaterów. To z nimi na zawsze bardzo silnie związane są mury naszej szkoły. Delegacja uczniów złożyła wieniec pod symbolicznym Pomnik Powstańców Śląskich.

Było poważnie i wesoło ale przede wszystkim uroczyście i miło. Dziękujemy Pani Hani za przygotowanie przedstawienia, Panu Bogdanowi, Pani Elżbiecie (Agacie) i Oskarowi za oprawę muzyczną i techniczną, Radzie Rodziców, a w szczególności Pani Agnieszce za pomoc i dobre słowo.

Osobne podziękowania kierujemy do przybyłych na naszą uroczystość Gości, którzy swą obecnością uświetnili dzisiejsze święto.
Impreza współfinansowana była ze środków budżetu miasta Katowice. W tym miejscu dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie.

Galeria

Facebook
Instagram
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast