Nauczanie zdalne

Decyzją premiera Mateusza Morawieckiego zajęcia w szkołach są odwołane do Świąt Wielkanocnych.

Jednocześnie Ministerstwo Edukacji zmieniło przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19. Określono zasady prowadzenia nauczania na odległość i stworzono możliwość oceniania i klasyfikowania uczniów. Nowe przepisy obowiązują od 25 marca 2020 r. do 10 kwietnia 2020 r.

W związku z nauczaniem zdalnym prosimy uczniów o regularnie logowanie się na dzienniku Vulcan https://uonetplus.vulcan.net.pl/katowice   celem odbierania wiadomości od prowadzących zajęcia a rodziców prosimy o kontrolę nad tym procesem.

Bardzo prosimy o zachowanie bezpieczeństwa i nie wychodzenie z domu.