Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej

W ostatnich tygodniach w sali sportowej rozgrywane były Turnieje Eliminacyjne Miejskich Igrzysk Dzieci i Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców.
Jak już informowaliśmy nasza reprezentacja dziewcząt starująca w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej bezapelacyjne pokonała wszystkie rywalki (3 drużyny) i awansowała do Finału tych rozgrywek.
Następnie w ich ślady poszła reprezentacja chłopców również startująca w tych rozgrywkach pokonując drużynę z SP 22 w stosunku 2:0 (pozostałe zespoły nie przybyły na turniej) i również awansowała do Finału.
Dzielnie walczyły również młodsze dziewczęta startujące w Miejskich Igrzyskach Dzieci. W zawodach wygrały 2 mecze, przegrały 1 mecz i zajmując w swojej grupie eliminacyjnej drugie miejsce awansowały do Turnieju Półfinałowego.
Swój Turniej Eliminacyjny w Miejskich Igrzyskach Dzieci rozgrywali również chłopcy. Bardzo dzielnie walczyli, ale niestety w tym roku nie udało się awansować do kolejnego etapu tych rozgrywek. Nasi reprezentanci w tym Turnieju wygrali jeden mecz, a dwa mecze przegrali , zajmując trzecie miejsce w grupie.
Warto nadmienić, że nasze reprezentacje startujące w Miejskich Igrzyskach dzieci to uczennice i uczniowie klas 5 – czyli o rok młodsi od swoich przeciwników. Wierzymy, że za rok będą walczyli o medale Mistrzostw Katowic.

Facebook
Instagram
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast