Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Szkoła Podstawowa nr 44 oraz Szkolny Związek Sportowy byli współorganizatorami Turnieju Finałowego Miejskich Igrzysk Młodzieży szkolnej w Pilce Siatkowej Dziewcząt. Zawody rozgrywano w hali sportowej VI Liceum Ogólnokształcącego.
Do turnieju finałowego po rozegraniu wcześniejszych eliminacji awansowały reprezentacje trzech katowickich szkół; Szkoła Podstawowa nr 51, Szkoła Podstawowa nr 38 i Szkoła Podstawowa nr 44. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Rywalizacja była bardzo wyrównana i emocjonująca. Wszystkie mecze rozstrzygały się w trzech setach. Turniej wygrała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 38, drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 44, a na trzecim miejscu sklasyfikowano drużynę ze szkoły Podstawowej nr 51. Nasza reprezentacja grała w składzie: Julia Sidło (kapitan drużyny), Laura Iwanek, Zuzanna Sierszecka, Paulina Stolorz, Weronika Leszkiewicz, Zuzanna Śmietana, Wiktoria Malcharek, Agata Hoeflich, Milena Tomczok, Julia Ruda.
Chociaż przed turniejem apetyty były większe to i tak – brawo nasza drużyna.

Facebook
Instagram
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast