Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej.

Wznowione zostały sportowe rozgrywki międzyszkolne. W sali sportowej naszej szkoły przy ulicy Brynicy rozegrano Turniej Półfinałowy Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach udział wzięły reprezentacje 4 katowickich szkół podstawowych.Drużyna naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna wygrywając wszystkie mecze w stosunku 2:0 i tym samym uzyskała awans do Finału tych rozgrywek.Kolejność miejsc w turnieju:

1.SP 44

2.SP 21

3.SP 42

4.SP 53

Nasz zespół występował w składzie: Julia Sidło (kapitan drużyny), Laura Iwanek, Paulina Stolorz,Weronika Leszkiewicz, Zuzanna Śmietana, Milena Tomczyk, Julia Ruda, Wiktoria Malcharek. Z ławki rezerwowych dzielnie pomagały swoim koleżankom kontuzjowana Zuzanna Sierszecka oraz dwie nowe siatkarki z Ukrainy: Katrina i Valeriia.

Facebook
Instagram
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast