Turniej Eliminacyjny Minisiatkówki Dziewcząt o Puchar Kinder

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół`43” oraz Śląski Związek Piłki Siatkowej w Katowicach byli organizatorami Turnieju Eliminacyjnego Minisiatkówki dziewcząt o Puchar Kinder + Sport 2022 w kategorii „trójek”.
Zawody rozegrano w dniu 10.04.2022r. w hali OS „Szopienice” w Katowicach. Turniej rozgrywano na 9 boiskach w 5 grupach eliminacyjnych.
Nasz Klub reprezentowały dwa zespoły. Rewelacyjnie spisał się I zespół, który w swojej grupie wygrał wszystkie 4 mecze i zdecydowanie zajął 1 miejsce. Oba zespoły grać będą w kolejnych etapach tych rozgrywek.
Warto nadmienić, że swój udany debiut w roli sędziego zawodów zaliczyły dwie zawodniczki naszej drużyny młodziczek: Laura Iwanek i Zuzanna Michalska. W opinii sędziego głównego zawodów p.Wiesława Cieślika z tej roli wywiązały się znakomicie.

Facebook
Instagram
Zmiana rozmiaru czcionki
Kontrast